Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojistik Yönetimi

Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojistik Yönetimi

İzmir, 1974 doğumlu olan Serçin Çabaş, İzmir Atatürk Lisesi ve Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü mezunudur.

Profesyonel iş hayatına 1998’de İzmir Adnan Menderes Havalimanında Türkiye’nin ilk özel havayolu şirketi İstanbul Havayollarında çalışarak başlamış ardından 2001 yılında kariyerine Satış alanında Akbank-Ak Ödeme Sistemleri A.Ş de Axess Kredi Kartları Ekip Yetkilisi olarak devam etmiştir. 

2003 – 2007 yıllarında yine Sabancı Holding Bünyesinde Ak Emeklilik A.Ş de Finansal Danışman olarak görev almış, satış yetkinliklerini geliştirerek Akbank T.A.Ş.’de Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görevine devam etmiştir.

2007 yılından itibaren Endüstri sektöründe Deceuninck İnternational Türkiye de 3.5 yıl boyunca Lojistik Yöneticisi görev almış, yine aynı firmada İnsan Kaynakları Uzmanlığı ve Yöneticiliğinde bulunarak, işe alım, insan kaynakları proje ve organizasyon yönetimi, iç tetkik, iş sağlığı ve güvenliği, sosyal ve idari işler alanlarında yetkinliklerini arttırmıştır. 

2013 yılından itibaren Denizbank Eğitim Akademisinde Eğitim Lojistik ve Eğitim Gelişim bölümlerinde yetkili yönetici olarak planlama, organizasyon, toplantı-etkinlik alanlarında başarılı bir şekilde çalışma hayatını sürdürmüştür.

2014 yılında OHBE ailesine Danışman olarak katılmış, aynı yıl Multinet UP bünyesinde Network Türkiye Satış Müdür Yrd. Ünvanıyla POS Cihazı ve Network kart satışı ile sektörde satış yöneticiliği görevini gerçekleştirmiştir.

2014 yılından itibaren OHBE Danışmanlık Etkinlik ve Lojistik Töneticisi olarak görev yapmaktadır.

 
Bize sorunuz var mı ?
Halil Bedir - Kurucu Devrim Ersöz - Eğitmen/Danışman Zafer Uğur - Eğitmen/Danışman Fatih Mercan - Eğitmen/Danışman
Erdinç Kutal - Yönetici Ortak Tuba İlze - Eğitmen/Danışman Utku KAVCAR - Eğitmen/Danışman Umut Aras - Bilişim Danışmanı
Serçin Çabaş - Etkinlik ve Loj..
Rasimpaşa Mah. Tayyareci Sami Sk.
Derya İş Merkezi B Blok No:13/98
Kadıköy –İSTANBUL

Telefon : +90 542 371 39 43

info@ohbedanismanlik.com.tr
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web