Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojistik Yönetimi

Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojistik Yönetimi

Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojistik Yönetimi

İzmir, 1974 doğumlu olan Serçin Çabaş, İzmir Atatürk Lisesi ve Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü mezunudur.

Profesyonel iş hayatına 1998’deİzmir Adnan Menderes Havalimanında Türkiye’nin ilk özel havayolu şirketi İstanbul Havayollarında çalışarak başlamış ardından 2001 yılında kariyerine Satış alanında Akbank-Ak Ödeme Sistemleri A.Ş de Axess Kredi Kartları Ekip Yetkilisi olarak devam etmiştir. 

2003 – 2007 yıllarında yine Sabancı Holding Bünyesinde Ak Emeklilik A.Ş de Finansal Danışman olarak görev almış , satış yetkinliklerini geliştirerek Akbank T.A.Ş .’de Ticari Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görevine devam etmiştir.

2007 yılından itibaren Endüstri sektöründe Deceuninck İnternational Türkiye de 3.5 yıl boyunca Lojistik Yöneticisi görev almış , yine aynı firmada İnsan Kaynakları Uzmanlığı ve Yöneticiliğinde bulunarak , işe alım ,insan kaynakları proje ve organizasyon yönetimi ,iç tetkik , iş sağlığı ve güvenliği , sosyal ve idari işler alanlarında yetkinliklerini arttırmıştır. 

2013 yılından itibaren Denizbank Eğitim Akademisinde Eğitim Lojistik ve Eğitim Gelişim bölümlerinde yetkili yönetici olarak planlama, organizasyon , toplantı-etkinlik alanlarında başarılı bir şekilde çalışma hayatını sürdürmüştür .

2014 yılında OHBE ailesine Danışman olarak katılmış , aynı yıl Multinet Checque Dejeneur bünyesinde Network Türkiye Satış Müdür yrd. Ünvanıyla POS Cihazı ve Network kart satışı ile sektörde satış yöneticiliği görevini gerçekleştirmiştir.

2014 sonu itibariyle OHBE Danışmanlık ta aktif olarak Satış –Eğitim-Lojistik alanlarında ve organizasyon etkinlik yönetimi konularında çalışma hayatını sürdürmekte olup eş zamanlı olarak 2011 Yılında Metin Hara tarafından Kurulan İnsana Güven – Trust Human Akademisi Kurumsal Eğitim Direktör Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.

Halil Bedir - Kurucu/Danışman Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojis.. Erdinç Kutal - Eğitmen/Danışman Tuba İlze - Eğitmen/Danışman
Nilhan Sayhan - Yönetici Ortak Devrim Ersöz - Eğitmen/Danışman
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web