Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Satış Eğitimi İstanbul , İstanbul Satış Eğitimi , Satış Eğitimleri, Satış Eğitimi
Erdinç Kutal - Eğitmen/Danışman

Erdinç Kutal - Eğitmen/Danışman

Erdinç Kutal - Eğitmen/Danışman

1972 yılında doğan Erdinç Kutal, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesinden mezun olduktan sonra, Yüksek Lisansını, İnsan Kaynakları Yönetimi alanında Bahçeşehir Üniversitesinde tamamladı.

Meslek hayatına 1990 yılında Yapı ve Kredi Bankasında Bireysel Bankacılık Satış ile başlayan Kutal, 1996 yılında Gökçetur A.Ş de Uluslararası Devremülk satışı, 1999 yılında Ceylanlar A.Ş de Halkla İlişkiler Yöneticiliği, 2001 yılında Axa Oyak Sigorta’da Acenteler Satış, 2005 yılından itibaren Denizbank’ta Bireysel ve İşletme Bankacılığı satış, satış network yöneticilikleri ve eğitmenlik görevlerini Bölge ve Genel Müdürlük Yöneticilikleri düzeyinde yaptı.

Denizbank bünyesinde geçirdiği son yılını ise Deniz Akademi Eğitim Bölüm Yöneticisi olarak tamamladı.

2011 yılında Eğitim ve Danışmanlık alanında çalışmalar yapmaya başlayan Kutal, ilk görevinde Timur Gayrimenkul / NEF bünyesinde Satış, Pazarlama ve Reklamdan sorumlu Danışman-GMY sıfatıyla çalıştı. 

 

Kutal Turkcell, Global Bilgi, DenizBank, Halk Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıf Emeklilik, AvivaSA gibi şirketlere eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etmektedir.

Halil Bedir - Kurucu/Danışman Serçin Çabaş - Etkinlik ve Lojis.. Erdinç Kutal - Eğitmen/Danışman Tuba İlze - Eğitmen/Danışman
Nilhan Sayhan - Yönetici Ortak Devrim Ersöz - Eğitmen/Danışman
   
XML Sitemap   |  RSS   |  ohbedanismanlik.com.tr © 2017 Tüm hakları saklıdır.  Tasarım ve Programlama innovasyon IT Web